O marce

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Marka inspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno.

Filozofia Vidaron

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Marka inspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno. Nauczyli się umiejętnie z niego korzystać, czule dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który w mitologii nordyckiej jest opiekunem drzew. Teraz możemy korzystać z tej wiedzy dzięki produktom marki VIDARON.

Oferta marki została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną w kompleksowy sposób zadbać o drewno, wypełniające ich dom klimatem ciepła i przytulności. Jest dla tych, którzy szukają bezpiecznych produktów wysokiej jakości. To oferta odpowiadająca potrzebom amatorów, hobbystów, a także profesjonalistów, którzy szukają najlepszych rozwiązań, bo sami są doskonałymi fachowcami.

Dlaczego warto wybrać Vidaron

Drewniane altany, płoty, pergole, mniejsze i większe elementy dekoracyjne - wszystko to codziennie narażone jest na destrukcyjne działanie zmiennych warunków atmosferycznych, mikroorganizmów i owadów. Działanie tych czynników prowadzi do negatywnych zmian tego surowca, które nazywamy niszczeniem drewna oraz biokorozją. Zmiany te mogą mieć bardzo różny charakter, istotę, rozmiary i częstość występowania. By mieć pewność, że materiał, z którego je wykonano, na długo zachowa swoje walory, należy zapewnić mu skuteczną i trwałą ochronę.

Chcąc zachować jego niepowtarzalne właściwości, musimy pamiętać o jego odpowiednim zabezpieczeniu. W tym celu oferujemy Państwu produkty marki VIDARON, które zapewniają optymalną ochronę, konserwację i dekorację drewna.

 

VIDARON to ekspert w ochronie i dekoracji każdego rodzaju drewna


Impregnat 1
Zobacz porównanie